O nas

Miło nam powitać Cię w PYRA PROJECT! Jest to miejsce, w którym z całą pewnością znajdziemy wspólny język. Realizujemy usługi z różnych dziedzin, dlatego w naszej rodzinie znajdziesz różne PYRKI!

PYRA LINGUA – W ramach tej Pyrki nauczysz się z nami języków obcych, przygotujemy Cię do egzaminów, przetłumaczymy dokumenty. Mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć on-line oraz stacjonarnie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

PYRA MEDIA – Nowoczesna Pyrka, w której znajdziesz szereg usług niezbędnych dla Ciebie i Twojej firmy. Zadbamy o widoczność Twojej witryny w sieci poprzez SEO, poprowadzimy Twoje kanały Social Media, przeprowadzimy audyty SM i strony. Zadbamy o Ciebie kompleksowo. Kampanie reklamowe i strategie marketingowe to dla nas codzienność! 

PYRA IT & DESIGN – W tym miejscu zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt IT oraz graficzny. Chcesz stworzyć stronę internetową lub sklep? Chcesz stworzyć identyfikację wizualną? Potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu do Twojej firmy?

Nasza Pyrkowa rodzina doskonale ze sobą współpracuje, dlatego możesz wybrać kilka usług z różnych Pyrek i łączyć je ze sobą! Wszystkie projekty są tworzone indywidualnie, specjalnie dla Ciebie.

Mamy nadzieję, że nasza sieć usług będzie ciągle się rozrastać, tak aby sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów!

Martyna

Martyna- #Boss całego zamieszania, trener językowy i wulkan pozytywnej energii, który zepnie każdy projekt. Lubi jak się dzieje, najlepiej dużo i TU I TERAZ. 🤩

Złapiesz ją na pewno na kursach językowych z niemieckiego i angielskiego. Martyna zarzeka się, że do nauki języków obcych przekona absolutnie każdego (nawet do nauki niemieckiego🇩🇪, bo to jej absolutny konik).

Generalnie jak czegoś chce, to o to walczy, ale na własnych zasadach, nigdy po trupach do celu. Nigdy nie robi nic wbrew sobie, dlatego jest taka skuteczna❣️W życiu poszła całkowicie za pasją. Zamarzyła sobie kiedyś własną firmę, aby połączyć wszystkie swoje talenty, bo w żadnej pracy nie czuła pełnej satysfakcji… Po ostrych przygotowaniach JEST 🖤

 

Jacek

Cczłowiek, któremu klawiatura i myszka palą się w rękach. ⚡️Specjalista od budowania stron internetowych, pozycjonowania, tworzenia strategii i szeroko pojętego DZIAŁANIA W INTERNECIE. 🖤 Ogarnia to wszystko, czego Martyna nie ogarnia. Ponoć pary idealne nie istnieją, a my jednak jesteśmy. I co Wy na to? 🖤

PYRA PROJECT

Skontaktuj się z nami!

office@pyraproject.com